Кухнi

Для більшості людей кухня - це не просто місце для приготування їжі, але місце де можна зібратися за вечерею в колі сім'ї, а також з гостями та друзями, обговорити щось разом. Інтер'єр і меблі кухні повинні бути підібрані таким чином, щоб кожному члену сім'ї та гостю було комфортно і зручно.

Stark - справжня сцена для шанувальників кухні. Плавні вигини поєднують розкіш і функціональність, моделюючи простір відповідно до ваших побажань.

Розставляючи меблі та обладнання кухні потрібно враховувати не тільки свої естетичні міркування, але і практичність, щоб було зручно і швидко добиратися до потрібного місця на кухні і діставати необхідні предмети. Кухонні меблі повинні мати зовнішню красу, функціональність і не повинні займати багато місця. 

Термін виготовлення: в залежності від складності проекту. Якщо ви хочете отримати дійсно справжній бренд, а не копію, якість матеріалів, ексклюзивний дизайн, гарантію, що ваші меблі будуть точного розміру і не виникне проблем при установці, то варто її дочекатися.

Варіанти внутрішньої і зовнішньої обробки кухні: Ви є дизайнером вашої кухні, можливості компанії не обмежені. Можете подивитися обробки, запропоновані фабрикою тут або запропонувати свої, компанія втілить будь-які ваші фантазії.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.