Дитячi

У кожної дитини має бути свій особистий простір, свій маленький світ, де панує особлива атмосфера дитинства. І це приміщення - дитяча кімната. Дизайн її відрізняється від аналогічних «дорослих» спалень і віталень, адже для дитини дитяча - це кімната відпочинку і вітальня для прийому друзів, навчальний кабінет і одночасно місце для активних ігор. До того ж дуже важливо, щоб інтер'єр дитячої підкреслював характер та уподобання її маленького мешканця.

Сучасна дитяча кімната суттєво впливає на розвиток дитини. Виконуючи свої прямі функції, вона в той же час набуває в очах маленьких фантазерів зовсім інші властивості і призначення, виступаючи в ролі ігрового майданчика, розвиваючи дитячу фантазію і уяву. Саме тому необхідно підходити до питання покупки меблів для кімнати дитини особливо ретельно.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.