Послуги

 • Кухнi

  Для більшості людей кухня - це не просто місце для приготування їжі, але місце де можна зібратися за вечерею в колі сім'ї, а також з гостями та друзями, обговорити щось разом. Інтер'єр і меблі кухні повинні бути підібрані таким чином, щоб кожному члену сім'ї та гостю було комфортно і зручно.

 • Шафи-купе

  Шафи-купе на замовлення відмінне рішення, якщо ви цінуєте легкість вільного простору і власний час, якщо вам набридло справлятися з великою кількістю речей, які просто не поміщаються в звичайні шафи, якщо ви хочете організувати простір в передпокої або гардеробній найкращим чином, тоді зверніть свою увагу і обов'язково замовте шафи-купе в Stark.

 • Гардеробнi

  Гардеробна є важливим атрибутом в організації догляду за Вашим одягом. Завжди приємно бачити сорочки, блузки, брюки, спідниці та інші предмети одягу акуратно складеними і легко доступними.

 • Дитячi

  У кожної дитини має бути свій особистий простір, свій маленький світ, де панує особлива атмосфера дитинства. І це приміщення - дитяча кімната. Дизайн її відрізняється від аналогічних «дорослих» спалень і віталень, адже для дитини дитяча - це кімната відпочинку і вітальня для прийому друзів, навчальний кабінет і одночасно місце для активних ігор.

 • Мойдодир

  Ванна кімната в будинку кожної людини займає особливе місце. Для когось це місце відпочинку і релаксації, а хтось любить просто полежати і забути про всі турботи і тривогах. Тому в першу чергу потрібно почати з інтер'єру. І одним з кроків у плануванні ванній є вибір і покупка меблів. У вирішенні цієї проблеми допоможуть якісні і універсальні меблі «Мойдодир» компанії Stark.

 • Комп'ютернi столи

  Комп'ютерний стіл - це свого роду зручне місце, як для користувача, так і для розташування вашого ПК або ноутбука. Замовити комп'ютерні столи в нас - значить забезпечити себе правильним робочим місцем або місцем для занять дитини. Зараз домашня обстановка вже не представляється без комп'ютера або ноутбука в будинку.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.