Кухнi

Дані приклади кухні були розроблені фірмою Stark, яка знайома багатьом цінителям сучасних інтер'єрів в Одесі. За стилістичну основу був узятий сучасний тренд металізації всього і вся, що спостерігається тут повсюдно. Металізовані корпусні меблі, шафки, стійки та інші елементи як би проводять тонку грань між літаками і життям людей. У якомусь роді спіймали за хвіст політ думки і розмістили його на площині, тим самим відкривши список найкрасивіших кухонь.
Велика частина елементів зроблена з перероблених листів авіаційного алюмінію і нержавіючої сталі. Кухні мають велику раковину, електричні плити, стилізовані тримачі для ножів і багато вільного простору. Дизайнери так само зробили даний кухонний відділ ще й багатофункціональним. «Акрополь» володіє панеллю управління аудіо і візуальними компонентами всього будинку. Ви можете бачити дубльовані холодильники, посудомийні машини, морозильні шафи і печі. Саме такими мають бути найкрасивіші кухні.

 

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.