Про нас

Історія нашої компанії починається з 2007 року. Всі наші працівники - фахівці високого рівня. У їхньому арсеналі: профільну вищу освіту, регулярне підвищення кваліфікації, тривалий стаж роботи в компанії, і, як наслідок, значна кількість втілених у життя проектів. Наша компанія виробляє меблі на замовлення в Одесі та Одеській області з кращих імпортних комплектуючих. Вироблена нами меблі виготовляються виключно на замовлення з урахуванням побажань, що пред'являються клієнтами до функціональності виробів, їх габаритам, індивідуальним особливостям та вартості. Всі меблі, замовлена ​​у нас, відрізняється високою якістю монтажу та використанням найсвіжіших дизайнерських ідей.

Виготовлення меблів на замовлення на увазі виробництво будь-яких меблевих виробів корпусного типу: шафи-купе, столи, ліжка, стелажі, меблі для передпокою і гардеробної кімнати, бібліотеки, кабінети, спальні, меблі для вітальні та дитячої кімнати. Меблі, виконані за індивідуальним замовленням, дозволяє по-новому обіграти простір і створити інтер'єр, який підкреслить індивідуальність і естетичні уподобання людей, що проживають або працюють в приміщенні. Замовлення корпусних меблів в нашій компанії - це завжди найсвіжіші ідеї, індивідуальний підхід і відмінний сервіс. Більшість наших замовників звертається до нас повторно, рекомендують нас друзям і близьким, стають нашими постійними клієнтами, і це головне наше досягнення.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.